Powiatowe mistrzostwa chłopców w koszykówce

Hala sportowa w Rychtalu była po raz kolejny miejscem rozgrywania mistrzostw powiatu w koszykówce chłopców i dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W dniu 21 lutego rywalizowało pięć szkół : SP Rychtal, SP Bralin, SP Mroczeń , SP Nr 2 i SP Nr 3 Kępno systemem ,,każdy z każdym” o zwycięstwo i prawo reprezentowania powiatu kępińskiego w kolejnym etapie rozgrywek. W turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Chłopcy wygrali wszystkie mecze, pomimo kontuzji i urazów , które przytrafiły się zawodnikom w czasie turnieju jak i wcześniej na lekcjach w-f.

Zwycięzcy z turnieju powiatowego: Tobiasz Rabiega ( najlepszy zawodnik turnieju), Mateusz Gogół, Szymon Skiba, Filip Klepin, Krzysztof Brząkała, Mikołaj Gruszka, Marcel Maliszewski, Jan Oszenda, Kacper Hłądzyński, Jakub Piasecki – kontuzjowany w okresie treningowym do zawodów.

Opiekun Jerzy Moś