Pamiętnik szefowej

W niedzielne popołudnie, 31 marca 2019, teatr "Echo Pałacu" przy Szkole Podstawowej w Mroczeniu wystawił kolejną już dziesiątą premierę teatralną. Tym razem była to sztuka napisana przez uczennicę III klasy gimnazjum- Milenę Winiarską.
      To już trzeci spektakl wystawiony na podstawie scenariusza napisanego przez uczniów szkoły w Mroczeniu.
Przedstawienie osadzone było w realiach świata biznesu, który nie zawsze jest tak kolorowy, jak mogłoby się wydawać. Ale i tu rodzi się płomienne uczucie. "Pamiętnik szefowej", bo taki tytuł nosi tekst Mileny, kończy się happy endem, choć wcześniej nic tego nie zapowiadało.
      W główną rolę szefowej Kariny wcieliła się autorka scenariusza - Milena Winiarska. Jej partnerem był Michał Maksim. Ciekawą i zabawną kreację pomocy domowej stworzył Michał Mądry.
Grupę przebojowych koleżanek Kariny stanowiły: Nikola Łyczkowska, Julia Stasiowska, Oliwia Malcher. W pozostałe role wcielili się: Alicja Kaźmierczak, Jan Oszenda, Laura Sikora, Wiktoria Jerczyńska, Maja Michalska, Izabela Dąbrowska, Julia Michalska, Bartek Wierzchołek i Zuzia Leśniarek.
      Na scenie tym razem można było zobaczyć tylko uczniów klas III gimnazjum i VIII SP, dla których był to już ostatni, niestety pożegnalny spektakl, bowiem niedługo opuszczą mury szkoły w Mroczeniu.
Przedstawienie wyreżyserowały jak zawsze Joanna Gruszka i Elżbieta Ilska, zaś piękną i nastrojową oprawę muzyczną zapewnił Paweł Hańczak.
      Podczas spektaklu licznie zgromadzeni widzowie otrzymali książeczki z wydrukowanym scenariuszem, które ukazały się dzięki wsparciu finansowemu P. Bernarda Kaczorowskiego - właściciela firmy "Benix" z Mroczenia.

Opr. Joanna Gruszka, Elżbieta Ilska