Kolejne spotkanie przed festiwalem smaku

   

      Dnia 6 marca 2019 r. odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne w związku z organizacją V Lokalnego Festiwalu Smaku. Grupy uczniów wraz z opiekunkami sprecyzowali proponowane potrawy jakie będą prezentować w dniu festiwalu. Uczniowie mają trudne zadanie, gdyż w tym roku tematem są kolory smaku, a zasadą konkursu jest to, by nie stosować barwników sztucznych. W związku z tym porad  uczestnikom udzielał Pan Paweł Powroźnik- restaurator z "P-jak pysznie". 

 

Oto wykaz poszczególnych grup oraz dań jakie przygotują już 16 marca:

 

 Grupa I

 

Opiekunka: Karolina Dyla

 

1.       Kamila Kryściak

2.       Filip Chwał

3.       Karolina Napierała

4.       Daria Zając

Kolor: czarny

Proponowane potrawy: Zupa z czarnej fasoli; czarne pierogi z serem i łososiem; „Oreo” z kremem brulee.

 

Grupa II

 

Opiekunka: Beata Bentkowska

 

1.       Kinga Kuźnik

2.      Martyna Jany

3.       Agata Kawula

4.       Julia Zimoch

5.       Daria Zając

Kolor: fioletowy

Proponowane potrawy: Zupa owocowa ( jagodowa); fioletowe ziemniaki, filet, surówka; sernik jagodowy na zimno 

 

Grupa III

 

Opiekunka: Małgorzata Stężała

 

1.       Filip Stężała

2.       Jakub Mielcarek

3.       Kewin Duś

Kolor: pomarańczowy

Proponowane potrawy: Zupa-krem z marchewki z imbirem;  zapiekane bataty z indykiem w sosie pomarańczowym; pomarańczowa pianka z galaretką.

 

Grupa IV

 

Opiekunka: Teresa Kania

 

1.       Dagmara Zając

2.       Justyna Domagała

3.       Marta Trzęsicka

4.       Karolina Hucz

Kolor: czerwony

Proponowane potrawy: zupa- krem pomidorowa; faszerowane papryki; pannacotta  z sosem owocowym.

 

Grupa V

 

Opiekunka: Maria Balcerzak

 

1.       Dominika Mejza

2.       Agata Szczęsna

3.       Ola Domagała

4.       Wiktoria Duś

5.       Błażej Jarczak

Kolor: niebieski

Proponowane potrawy:  chłodnik, dorsz w sosie, pannacotta

 

Grupa VI

 

Opiekunka: Ewa Maksim

 

1.       Julia Stasiowska

2.       Maja Michalska

3.       Julia Michalska

4.       Zuzanna Leśniarek

Kolor: brązowy

Proponowane potrawy: zupa grzybowa; rolada z szarymi kluskami tartymi, kalafior;  pączki oraz kompot z suszem.

 

Grupa VII

 

Opiekunka: Grażyna Łaski

 

1.       Szymon Jańczak

2.       Dominik Szubert

3.       Michał Papiór

4.       Zuzanna Solak

Kolor: zielony

Proponowane potrawy: zupa-krem brokułowa; zapiekanka ze szpinakiem i kurczakiem; makaroniki oraz placek „Shrek”.

 

Grupa VIII

 

Opiekunka: Irena Parzonka

 

1.       Jan Oszenda

2.       Marcel Maliszewski

3.       Krystian Kalis

4.       Filip Parzonka

5.       Michał Mądry

Kolor: żółty

Proponowane potrawy: zupa-krem z kukurydzy; taco- danie meksykańskie ; „Flan”- deser pomarańczowo-waniliowo-cytrynowy.

 

Grupa IX

 

Opiekunka: Alicja Nawrot

 

1.       Patrycja Szarowska

2.       Julita Kalis

3.       Kamil Albert

4.       Hubert Netter

Kolor: biały

Proponowane potrawy: krem z białych warzyw; ryż z sosem z pieczarek i kurczaka; ciasto „Rafaello”.