IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już za nami !!!

W dniu 4 października br. obchodziliśmy w naszej szkole IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Przygotowania do obchodów trwały już od tygodnia. W klasach Va i Vb na lekcjach matematyki, pod czujnym okiem mgr J.Wyrwińskiej ćwiczyliśmy tabliczkę mnożenia, najlepsi stali się ekspertami i dzisiaj przepytywali innych. Przygotowaliśmy rymowanki utrwalające niektóre działania, którymi wykleiliśmy stopnie schodów, różne zestawy zadań oraz gazetkę tematyczną. Bawiliśmy się świetnie. Sprawdzaliśmy znajomość tabliczki mnożenia u starszych uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły a nawet rodziców. Na tego kto wypadł pozytywnie czekała nagroda (certyfikat laureata), ale zdarzały się również wpadki, o których już nie pamiętamy.

Za rok, nasza szkoła również weźmie udział w akcji. PRZYGOTUJCIE SIĘ !!!

opr. MAT