"Echo Pałacu" w Kaliszu

W piątek 04 stycznia 2019 grupa teatralna "Echo Pałacu" zaprezentowała się na deskach Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, grając sztukę Wiliama Szekspira "Sen nocy letniej".Dzięki umowie patronackiej podpisanej przez naszą szkołę i teatr kaliski 35-osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mroczeniu mogła zagrać na deskach Sceny Kameralnej Teatru w Kaliszu. Na widowni znaleźli się uczniowie szkół z Kalisza oraz rodzice młodych aktorów.
    Młodzież świetnie odnalazła się na profesjonalnej scenie i spotkała się z ciepłym przyjęciem wymagającej publiczności. Dla wszystkich było to ciekawe doświadczenie i niezapomniane wrażenie, które rozbudziło w niektórych młodych aktorach "Echa Pałacu" marzenia o pracy aktora.

Opr. Elżbieta Ilska